סדנת ניקוי רעלים

סדנת ניקוי רעלים

למעלה מ-80% מהמחלות בגופנו, נובעות מרעלים המצטברים. כאשר רעלים אלה נמצאים בגוף, זהו מצע נהדר עבור בקטריות, פרזיטים וקנדידה. הרעלים והמחלות שנובעות מהם מועברות דרך מחזור הדם. הדלקות השקטות , נוצרות ברקמות השונות בגוף ולכן רבים מבצעים סדנת ניקוי רעלים. הדבר הראשון שיש לשים לב הינו התזונה שאנו אוכלים ולהישמר ממזונות מעובדים וירקות מודברים. מאכלים ממקור טבעי יותר, ימנעו מהרעלים לחדור לגופנו. ניתן להשתתף בסדנאות ששם מנקים רעלים מהגוף ומדובר בצום, שתיית מיצים טבעיים ושיטות נוספות לניקוי הרעלים מהגוף.

דיאטות לטיהור הגוף והנפש

אם שאלתם את עצמכם מהי סדנת ניקוי רעלים? זהו למעשה שינוי באורח החיים שאנו באמצעותו מנקים את הגוף מחומרי פסולת רבים. בדרך זו הגוף מתחזק. ניתן למצוא תהליכי ניקוי רעלים זמניים וישנם כאלה שהם קבועים. חוץ מהמזון שיש לבחור בקפידה, יש לבצע פעילות גופנית, היות והזיעה עצמה כאשר היא יוצאת מגופנו היא מציאה יחד איתה את הרעלים מהגוף. מדובר גם על סוג של  ניקוי ראש ונשימה של אוויר צח. המתחים והלחצים בחיינו, מרעילים לנו את המחשבה ויכולים לגרום לכל מיני מחלות ממש כמו הנזק שהכימיקלים השונים גורמים לגופנו, כאשר הם חודרים אלינו לגוף אם במזון, שתייה ותרופות למיניהן.

האם ניתן להימנע באופן מוחלט מרעלים או רעלנים בגופנו?

התשובה היא שלא, אך ניתן בהחלט להירשם אל סדנת ניקוי רעלים, אחת לכמה חודשים, מה שיקל על גופנו. סדנה זו, מחזקת את הליכי הניקוי הטבעיים. למשל נערכות שונות בגוף כגון העור, העיכול והכבד שהוא זה שמסנן את הרעלים מגופנו, אחראים על כל הוצאת הפסולת אשר כוללת רעלים. יש להישמע למדריך או למדריכה בסדנה המיועדת לניקוי רעלים ורעלנים מהגוף ולאמץ אורח חיים בריא שיהיה לאורח זמן ואפילו לאורח חיים קבוע.

יש להקטין את העומס המוטל על גופנו ולהימנע מלהכניס לגופנו רעלים כבר מלכתחילה. לעיתים הגוף שלנו מאותת לעזרה וזאת אנו רואים ע"י עייפות יתר, חולשה, השמנה, עצירות ויציאות לא סדירות בצקות בגוף וכדומה. על מנת לשמור על גוף בריא, מומלץ לאמץ אורח חיים בריא, כך שתדעו מראש מה מותר להכניס לגופנו ומה לא, אילו מיצים בריאים שנוכל בהם להזין את הגוף ולחזק אותו ואיזה סוג של פעילות גופנית מומלצת לנו.