צימרים בצפון

צימרים בצפון

זה כבר שנים שהביקוש עבור צימרים בצפון רק עולה. הרבה משפחות וזוגות, ממרכז הארץ, השפלה והדרום, בוחרים נפשו באזור הצפון הירוק שמלא בנהרות, מעיינו ואגמים. יעד זה, הפך להיות מועדף על בתי מלון סואנים ויקרים בהרבה מאשר הצימרים. האווירה הצפונית,שונה במהותה מכל מה שתושבי הארץ מכירים. הפסטורליות, השקט והשלווה משרים על הנופשים תחושת נינוחות וזה מה שכולם מחפשים בדרכם לחופשה.

המרחק אינו כה גדול, היות ומדובר בשלוש שעות נסיעה ממרכז הארץ. אנשים רבים מעוניינים לברוח מהנוף האורבאני, מהפקקים וזיהום האוויר, כאשר הם מחפשים נופים מרהיבים ואוויר צלול וזה מה שבדיוק מספקים עבורם צימרים בצפון. אין כמו הנוף בצפון הארץ, במיוחד בתקופת הפריחה באביב וכן, האטרקציות הן רבות בכל עונות השנה.

לא רק הנוף והנופש הנפלא כי אם גם המחיר

בגלל שהאווירה היא לרוב אווירה שקטה וכפרית, אין הרבה אנשים במקום כמו צימרים הנמצאים באזורים גדולים ומרוחקים, הפינוקים הם כיד המלך, תוכלו ליהנות גם מג'קוזי פרטי בצימר וישנם כאלה שמיועדים גם לעונת החורף כאשר ישנו אח בכל צימר. המחיר של צימרים למשפחות, הוא זול בהרבה מאשר מחיר של נופש במלונות ברחבי הארץ, מה שגורם לצימרים להיות הרבה יותר אטרקטיביים. ישנם צימרים שבעונת הקיץ, תוכלו למצוא בריכת שחייה גדולה ומשותפת, גנים מטופחים עם מתקנים לילדים ומקומות מוכנים למי שאוהב להכין מנגל לארוחה משפחתית.

נופש באווירה ביתית ואינטימית

זו עוד סיבה מדוע אנשים רבים נוהרים לאזורים כמו צימרים בצפון, האווירה הינה ביתית, בכל צימר קיים מטבח שניתן לבשל בו וכן את כל מוצרי החשמל שיש בכל בית, מה שחוסך למשפחות לבזבז כספים על מסעדות. האטרקציות שנמצאות בצפון תתאמנה למשפחות וזוגות ובכל מתחם של צימרים, ניתן לקבל מידע לגבי האטרקציות וכן לזכות בהנחות משמעותיות. כדאי כי תקבלו כמה שיותר מידע לגבי מתחמים שבהם ישנם צימרים אם ליד הכנרת, בגליל התחתון או העליון, בגולן וליד מרגלות החרמון. ככל שתהיינה לכם המלצות רבות יותר, כדאי כי  תבחנו אותן ותבחרו את החופשה המדהימה הבאה שלכם.