אתר קניות זול

אתר קניות זול

צרכנים רבים היום, למדו כי רכישות באינטרנט של כל מיני מוצרים שהם מעוניינים בהם, הפכו לזולות בהרבה מאשר באמצעות הרכישה מהחנויות. ישראל הינה מדינה שהמכס בה הוא גבוה. בגלל מוצרים סחירים, שהם למעשה מוצרים שניתן להעביר בקלות בין המדינות ומחירם יהיה דומה ברוב הארצות בעולם. גם בתחום החנויות המקוונות, ניתן למצוא אתר קניות זול, כאשר גם בענף זה קיימת תחרות שכמובן היא לטובתם של הצרכנים. השפעת המסחר באמצעות האינטרנט רק גבוהה יותר ומוצרים דומים הנמצאים בחנויות, שמים את בעלי החנויות במשבר.

היום הכול כבר ניתן לרכוש ברשת

הצרכנים הישראלים, מצליחים לעקוף את כל הבירוקרטיה שזו בעיה שמהם סובלים רוב היבואנים גם מגבלת המכס והמיסים על היבוא מתגמדת ולכן אנשים רבים יעדיפו למצוא אתר קניות זול שהם  בהחלט יהיו שבעי רצון ממנו. גם ביגוד והנעלה למשפחה כבר ניתן לרכוש באתרי האינטרנט אם כאלה שקיימים בארץ ואם כאלה הקיימים בעולם. היום בגלל ריבוי אתרי האינטרנט לרכישות מקוונות, גם התחרות בין כל כל הרבה אתרים, גורמת לירידה גדולה של מחירים וניתן לבצע השוואות מול האתרים השונים לרכישה של מוצרים במחירים הרבה יותר זולים.

כל הסיבות למעבר לחנויות דיגיטליות

כאמור, קיימת עלייה גדולה ברכישות באמצעות אתר קניות זול ואומרים שזה רק עניין של זמן שהחנויות כבר יתחילו להיעלם מהאופק. הסיבות הן שונות ויש בהן יתרונות רבים. למשל, המוצרים נמצאים בקטלוגים השונים באתרים , מה שגורם לצרכנים לבחור את המוצר הרצוי להם בכל שעה ביום או בלילה. זהו חסכון של זמן וכסף רב כמו ריצות, איבוד זמן, הוצאות בדלק, בחניה ומחירים של מוצרים שיהיו גבוהים בהרבה מאשר בחנויות המקוונות, היות ובעל החנות משלם על חנות, עובדים, מיסים וכדומה.

בעצם, פער המחירים הוא גדול והצרכנים הישראלים בודקים כל מוצר שהם רוכשים גם אם מדובר על חנויות מקוונות ברשת כאשר גם בחנויות המקוונות שהן זולות יותר, ניתן למצוא מבצעים אטרקטיביים.  חנויות רבות הבינו, כי אין מנוס לפתוח חנויות מקוונות, על מנת שיוכלו למכור את הסחורה שברשותם ולא להישאר מאחור, היות וחדשנות וכל מה שקשור לרשת היא זו שמקדמת חנויות רבות ותגרום לכך שהחנויות לא יישארו מאחור ויהיו בהפסד.