ניקוי ספות

ניקוי ספות

הספות הנמצאות בסלון ביתנו, הינן פריט חשוב ובולט. כאשר ספות אלה, מלאות לכלוך ואבק, המראה של הבית ייראה מוזנח. יש לשאוב את הספות לפחות פעמיים בשבוע, אבל אחת לשנה מומלץ לנקות ולרענן אותן באמצעות חברת ניקוי ספות מקצועית, אשר תעניק את הטיפול הנחוץ להן, על פי סוג הבד, מצבן וכדומה.. יש לשים לב כאשר ישנם ילדים קטנים בבית ולא להרשות להם לאכול בסלון או לשתות באזור זה, היות ואז הסיכוי שהספות תספוגנה כתמים, יהיה רב יותר.

לפחות אחת לשנה, יש לקרוא לחברת ניקוי ספות עור אשר עוסקת בתחום זה הרבה שנים, מחזיקה בצוות מומחים וממכשור חדשני ומתקדם, לניקוי המושלם של מערכת הישיבה. ספות, עשויות להמשיך להיראות  כחדשות, גם לאחר שהשתמשתם בהם שנים, אם אתם מקפידים על תחזוקה נכונה, מה שעשוי לחסוך לכם הרבה כסף. החלפת מערכת יישבה לסלון עולה הרבה כסף ובאמצעות תחזוקה נכונה, תוכלו לחסוך.

כיצד חברת ניקיון מקצועית מנקה את ספות ביתכם?

חברת ניקוי ספות תשאל תחילה מה גיל הספות ולאחר מכן, תבחן את סוג הבד. נציג מטעם החברה,ף יגיע תחילה אל ביתכם ולאחר שבחן את מצב הספות, סוג הבד וכדומה, יעניק לכם הצעת מחיר. מומלץ לקחת לפחות שלוש הצעות מחיר מכמה חברות מוכרות וותיקות, העוסקות שנים בניקוי ריפודים ואז להחליט מי מהן תהיה האידאלית עבורכם.

יש לציין, כי נוזלים שונים הנשפכים על הספה, מזון וזיעה של אנשים אשר יושבים עליה שנים, גורמת לריח רע מהן ולכן חברה העוסקת שנים בתחום של ניקוי ספות, תרענן את הספה באמצעות חומרי ניקוי מקצועיים וייעודים לספות, מה שיגרום להם להריח ולהיראות כחדשות, כאילו זה עתה נרכשו מחנות הרהיטים.

מתי כדאי לקרוא לחברת ניקוי ספות?

יש כאלה שמזמינים חברה המנקה את כל סוגי הספות, לפחות אחת לשנה או אחת לשנתיים, אך יש כאלה שנשפך על הספות שלהם חומר שקשה לנקות אותו. ראשית , יש להתייעץ עם החברה לגבי הכתם ואם לא ניקיתם את הספה זמן רב, זה הזמן המתאים שתוכלו להזמין חברה שתנקה לכם את הספות באופן מקצועי.