קרוזים

קרוזים

החופשות של היום הם כבר לא החופשות הרגילות שהיו בעבר. האנשים של היום מחפשים חידושים. הם רוצים אטרקציות שאותם הם עדיין לא חוו. הם מוצאים אותם בדמות החופשות בקרוז.

מה זה קרוז? למי זה מתאים ומה יש בקרוז?

קרוז זה למעשה התרגום הלועזי לשייט תענוגות באניית נופש.

מדובר בחופשה הנערכת באניות פאר המיועדות למטרה זו.

האנייה נראית ובנויה ממש כמו בית מלון כאשר המפליגים באנייה נהנים למעשה מחופשה שהיא בו זמנית גם אמצעי תחבורה וגם בית מלון.

מעבר לכך, מציעות האניות הללו גם שלל מתקנים מפנקים ההופכים את השהות באנייה לפינוק מתמשך כמו בבתי המלון הכי יוקרתיים ומושקעים בעולם.

כך ניתן למצוא באניות הנופש גם חדרי כושר, סאונה, בריכות שחייה או אפילו פארק מים. ישנן אניות בהם יש אפילו מתקני החלקה של שלג!

באניות יש גם חנויות המציעות כל מה שהמפליג ירצה או יצטרך במהלך החופשה אך לא רק. החנויות הללו פטורות ממע"מ כך שרבים נהנים לערוך שופינג במהלך החופשה ולשובב הביתה עם שלל רב.

חופשה בלי לפרק ולארוז

בגלל שהחופשה נערכת בפורמט כזה כאשר הכול למעשה נמצא במתחם אחד, כך נחסך מהנופשים לארוז ולפרוק שוב ושוב את המזוודות והחבילות במהלך החופשה. הכול נמצא בחדר אותו הם בחרו באנייה והחופשה למעשה מושלמת.

האנייה עוגנת מידי פעם בתחנות עצירה המוגדרות מראש והמפליגים יכולים לרדת ולטייל באזור. על פי רוב התחנות הללו יציעו מגוון גדול של אתרים ואפשרויות לטייל כך שגם משפחות עם ילדים וגם אנשים מבוגרים בכל גיל יוכלו למצוא מענה.

אין חופשה בלי אוכל

גם סוגיית האוכל מקבל מענה מושלם בקרוזים. הארוחות מוגשות ביד נדיבה ובשפע כאשר על פי רוב ייהנו המפליגים מארוחות בוקר, צהריים וערב בשיטת – 'אכול כפי יכולתך'.

על פי רוב יהיו גם ארוחות ביניים ואף ארוחת לילה. זאת מלבד מסעדות המציעות סגנונות שונים ומגוונים כמו מסעדות עם אוכל איטלקי או מסעדות שף, מסעדות גורמה ועוד למי שרוצה להתפנק בארוחות יוקרתיות.

חופשה בקרוז היא בהחלט חופשה מיוחדת במינה עם אפשרויות לאין סוף.