חליפות חתנים קולקציית 2020

חליפות חתנים קולקציית 2020

אם אתם מחפשים חליפות חתן, כדאי לכם להכיר את הקולקציה החדשה, המגיעה לחנות האהובה על הסלבס "אסי סגל בכיכר". בקולקציה, יש דגמים של  המותגים המובילים ביותר, בתחום החליפות לחתנים. אנו מוכרים חליפות איכותיות של "הוגו בוס", ויצרנים נוספים. בקולקציה החדשה של 2020, תוכלו להתחדש גם עם חליפות כחולות, אפורות, או לבנות.

איך תדעו איזו חליפה מהקולקציה מתאימה עבורכם?

כאשר אתם בוחרים חליפת חתן, תצטרכו גם לבחור נעליים המתאימות לחליפה, ועניבה מתאימה. יש צורך במדידה, והסתכלות על המראה הסופי והכללי מכל הצדדים. במבחר של קולקציית חליפות חתן 2020, ישנם חליפות מגוונות. יש מבחר צבעים, ובדים וחומרים שונים. איך תדעו איזה גוון מתאים לכם? לשם כך, תוכלו להתייעץ עם הצוות המסור של חנות "אסי סגל בכיכר". צוות החנות, ימדוד אתכם את החליפות ויבחן אתכם את המראה המושלם מכל הצדדים. ביחד עם צוות החנות, תתכננו אלו נעליים ואקסורריז נוספים להתאים לחליפה.

סדרת חליפות "הוגו בוס".

סדרת חליפות "הוגו בוס", עשויה מצמר רך ונעים. הצמר אינו עבה, ולכן החליפה נעימה גם בקיץ. חליפות אלו, מגיעות אלינו מאיטליה.

סדרת חליפות  Ferre GF

חליפות איכותיות אלו, עשויות משילוב של פוליאסטר וצמר, ו4% אלסטן.

חליפות חתן כחולות

קולקציית חליפות החתנים של 2020, מרעננת אותנו עם חליפות חתן כחולות. למה בעצם, לחדש צבעים אחרים של חליפות חתן? הסיבה לכך, היא הרצון להיות חתן בולט, חתן מיוחד, חתן שונה מכל החתנים. לחליפה בצבע כחול, מומלץ להתאים נעלי חתן שחורות. בקולקציית חליפות 2020, יש 4 גוונים שונים של כחול. אחד מהגוונים, הוא כחול הדומה לשחור.

חליפות חתן לבנות

מדוע שחתן ילבש חליפה לבנה? לחתן יש טוהר, לחתן יש אצילות. ולכן, בקולקציית חליפות חתן 2020, תוכלו לרכוש חליפות לבנות בגוונים שונים. חלקם גווני לבן טהור. חלקם גווני לבן הדומים יותר לאפור.

חליפות חתן אפורות

למה ללבוש צבע אפור של חליפות? צבע האפור, נותן רשמיות. ניתן להתאים כל צבע נעליים ואקסורייז לגוון אפור. בקולקציית 2020, ניתן למצוא 4 גווני אפור. 2 סוגים של אפור כהה, ו2 סוגים של אפור בהיר.

חליפות של 3 חלקים

חלק מדגמי חליפות החתן, כוללות 3 חלקים: מכנסיים, אפודה, וז'קט.

חליפות חתונה – חליפה לתמיד

כאשר אתם משקיעים ורוכשים חליפה מהודרת ומחויטת ליום המיוחד, עליכם לדעת, שהחליפה תישאר אתכם לתמיד. תוכלו להמשיך ללכת איתה לאירועים משפחתיים, לראיונות עבודה, לכנסים של העבודה, ולאירועים חברתיים.

צריך לזכור שגם הכלה, הינה שותפה לחליפה. לכן, כדאי לבוא ביחד עם הכלה כדי למדוד ולבחור ביחד חליפה.

הוראות כביסה לחליפות מקולקציית 2020

לחליפות החתנים האיכותיות של 2020, ישנן הוראות כביסה מיוחדות.

  • את החליפות אין לכבס במכונת כביסה רגילה.
  • אין להשתמש בחומרי הלבנה בעת כיבוס החליפה.
  • את החליפה יש לכבס בניקוי עדין ויבש.
  • את החליפה יש לגהץ בחום נמוך.
  • אין לשים את החליפה במכונת כביסה. יש לתלות את החליפה על קולב לייבוש.

קצת על הסלבס הקונים חליפות אצל "אסי סגל בכיכר"

לא סתם, קיבלה החנות "אסי סגל בכיכר", את הכינוי "חנות החליפות של הסלבס". אל החנות, באים "סלב" ממגוון תחומים. שחקני כדורגל מפורסמים, קנו חליפות בחנות. גם סלבריטאים, כתבי טלוויזיה, ואף ח"כ בוגי יעלון.

בעל החנות "אסי סגל", הינו דור שלישי של משפחה המוכרת אופנת גברים. בחנות, יש שטח של 400 מ"ר, הכולל גם ביגוד ואביזרים משלימים, כמו חולצות לבנות, עניבות מסוגים שונים, ונעליים.