טונר למדפסת hp – איפה קונים? ולמה דווקא מקורי?

טונר למדפסת hp – איפה אנחנו יכולים לקנות אותו ולמה חשוב לקנות טונר מקורי

אחד השינויים החשובים ביותר שהתרחש בכל מה שקשור לציוד ביתי וציוד משרדי במהלך שלושים השנה האחרונות, הוא כניסתן של מדפסות למרחב הפרטי והציבורי באופן מאוד שכיח, מאוד נפוץ. אנחנו כמעט לא מתייחסים אליהן, מרוב שאנחנו רגילים לכך שכמעט בכל בית ובטח בכל משרד, יש לפחות מדפסת אחת אם לא יותר

עבורנו זה מאוד טבעי, אך לפני שנות התשעים זה היה מאוד לא שכיח. היינו יכולים למצוא מדפסות אך ורק במשרדים וגם אז לא תמיד, מה עוד שאותן מדפסות לא היו איכותיות, לא היו מהירות ולא ידעו לבצע הדפסות ברמה של המדפסות בהן אנחנו משתמשים. השינוי נובע מסיבות שונות, אך מה שברור הוא, שהשינוי הפך את חיינו להרבה יותר נוחים, פשוטים וקלים, במגוון רחב של היבטים.

אחת האחראיות לשינוי הזה היא חברת hp, אשר המציאה וייצרה מדפסות קומפקטיות, איכותיות, אשר מספקות לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר. חשוב להדגיש כאן, החברה היתה קיימת עוד שנים רבות לפני כן, אך אין ספק שמשנות התשעים והלאה, היא הפכה להיות חברה מוכרת בכל בית ובכל משרד, בכל מקום.

מלבד מדפסות, הרי שהחברה גם מספקת ציוד היקפי ומוצרי תמיכה למדפסות. כך למשל אנחנו יכולים ליהנות מראשי דיו של החברה וכן ניתן לרכוש טונר למדפסת hp אשר החברה עצמה מייצרת ומשווקת, בין אם זה למדפסות ביתיות ובין אם זה למדפסות עסקיות. מאחר ומדובר במדפסות של החברה עצמה, הרי שבאופן טבעי, אנחנו נעדיף להשתמש בציוד היקפי של החברה, בין היתה גם בטונרים שלה.

הרעיון של טונר הוא, הזרקת דיו בצורה מהירה ואיכותית בכמות גדולה. שימוש במדפסות עם טונר, הוא אומנם מאוד נפוץ כשמדובר על מדפסות ביתיות, אך הוא הרבה יותר שכיח במקרה של מדפסות עסקיות, בין היתר בגלל שהטונר נחשב יותר איכותי וכן הוא יכול לספק כמות גדולה יותר של הדפסות. אחת כמה וכמה, אם מדובר במדפסות שדרכן ניתן גם לספק שירותים נוספים, בין אם זה פקס ובין אם זה צילומים.

כיצד רוכשים טונר ואיך נכון לעשות זאת

כאמור, חברת hp מייצרת לא רק מדפסות או מוצרי מחשב וכדומה, אלא גם ציוד היקפי, הן למחשבים והן למדפסות. זאת אומרת, שאם אנחנו צריכים טונר למדפסת hp, הרי שאין סיבה שאנחנו נחפש טונרים של חברה אחרת. בין אם מדובר בחברה שמתמחה בייצור מוצרים מסוג זה, ובין אם מדובר בחברה שמוכרת תחליפים. מוטב לנו לרכוש טונר שיכול להתאים לצרכים שלנו, במקרה הזה, מדובר בטונר של hp.

חשוב להקפיד על כך שהטונר הוא לא רק מקורי אלא גם חדש ומלא. אנחנו יכולים למצוא בחנויות שונות טונרים ממוחזרים, טונרים לא חדשים אשר מולאו על ידי צוות המקום בדיו. הבעיה עם טונר כזה היא, אנחנו לא יודעים מהי הכמות ואנחנו גם לא יודעים עד כמה באמת הטונר הוא טוב.

אחת כמה וכמה, לא נכון לקנות טונר לא מקורי, טונר של חברה אשר מציעה מוצר גנרי עבור מדפסות שאינן שלה. שוב, אנחנו לא יודעים עד כמה המוצר הוא טוב והאם באמת אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה אמינה לאורך זמן. לכן, אם אנחנו מחפשים טונר עבור מדפסות של חברת hp, יהיה נכון לקנות אך ורק טונרים של חברה זו ולא של שום חברה אחרת.. כך נוכל לקבל את המוצר הטוב ביותר עבורנו ועבור המדפסת שלנו.