דיו למדפסת - דיו בזול

דיו למדפסת

ייתכן ושמתם לב, כי ככל שעובר הזמן, אתם משלמים יותר על דיו למדפסת ועלות הדפסה רק גבוהה יותר לאחר שרכשתם מדפסת חדשה. למרות שיצרני המדפסות מבטיחות לכם הדפסה חסכונית. הכול מתחיל ברכישת המדפסת. אם תרכשו מדפסת הזרקת דיו, העלויות תהיינה גבוהות. כאשר ההדפסה היא ברזולוציה גבוהה, הדיו יתבזבז מהר יותר ומכאן העלויות הופכות לגבוהות יותר.

גם ראשי דיו למדפסת, ניתן למצוא במחירים זולים יותר, למשל אם אתם רוכשים דיו חלופי, המחיר שלו יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר ראש דיו מקורי.. דיו תואם, הינו למעשה מחסנית המתאים בתכונותיו ובגודלו לקרש דיו מקורי.

שאלו בעצת המוכר בחנות לציוד משרדי לגבי הדיו החסכוני ביותר

מרוב שאמו מתחילים להכיר את ראשי דיו למדפסת שונים, אנו עשויים להתבלבל  ולכן כדאי תמיד לשאול בעצת המוכר, אשר מכיר את כל התחליפים האידיאליים  או שיוכל אפילו להציע לכם על ערכת מילוי דיו עבור המדפסת שלכם, כך שתוכלו למלא בעצמכם את ראשי הדיו ולחסוך הרבה כסף, במיוחד אם אתם מדפיסים הרבה.. במידה ואתם מחזיקים במדפסת לייזר בראש הדיו ישנה אבקה אשר נדבקת לדף והופכת בעצם לדיו.

בשיטה זו של הדפסה באמצעות טונר, תוכלו לעמוד בעומס העבודה בכמות של 1000 עמודים לראש טיונר. העלות של דף כאשר ההדפסה מתבצעת ברזולוציה נמוכה, תהיה 20 אג' עבור דף. יש לציין כי במדפסת לייזר צבעונית, קיימים 4 צבעים והמדפסת מיועדת לעומס של עבודה גבוה.

כמה עובדות חשובות על דיו למדפסת

מדפסת הזרקת דיו עושה שימוש במחסניות דיו למדפסת, אך מחסניות אלה, נגמרות מהר בדרך כלל מאשר טונר. מצד שני ראשי דיו למדפסת הם זולים יותר מאשר טונר. הדבר הראשון הוא לא לברר כמה עולה ראש דיו או ראש טונר, כי אם לפני שאתם רוכשים מדפסת, בררו מה העלות של הדיו שכן, זוהי ההוצאה הגדולה ביותר בתחזוקת מדפסת. אם כבר רכשתם מדפסת שהיא חסכונית בדיו, אז כדאי שתתחילו לברר לגבי עלויות ראשי הדיו , כך שלא תהיינה לכם הוצאות גבוהות מדי על תחזוקת המדפסת, במיוחד עם אתם עושים בה שימוש מאסיבי.