יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

ישנה עלייה בשנים האחרונות בביקוש של יועץ משכנתא, בגלל התנודות הכלכליות בשוק, אנשים שמעוניינים ליטול משכנתא, יעדיפו להתייעץ עם איש מקצוע בקיא, על מנת לשלם כמה שפחות ריביות ולמצוא את המשכנתא האידיאלית בתנאים אטרקטיביים. רבים מעדיפים יועץ חיצוני למשכנתאות, היות ובסכום זניח, הם יכולים לזכות במשכנתא בתנאים הטובים ביותר, היות ויועץ זה, הוא יועץ בלתי תלוי והכוונה שאין לו אינטרס לשרת את  הבנקים כי אם לקוחות פרטיים.

משכנתא, הינה הלוואה לעשרות שנים ולכן, קיימת חשיבות עליונה , לבחור במסלול הנכון. יש לדעת, כי יועץ משכנתא, בוחן את כל הבנקים ויש לו אף קשרים לאחר שהוא יבצע סקר שוק בבנקים שהוא עובד מולם, למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבור לקוחותיו ובריבית הנמוכה והמשתלמת ביותר.

להשקיע מעט ביועץ משכנתאות  ולחסוך סכום גבוה

ראשית, יש לדעת, כי יועץ משכנתא, מכיר את כל המרכיבים העיקריים בתחום המשכנתאות ויודע מתי עליו להפעיל לחץ על הבנקים בכדי שיוכל להשיג ריבית משתלמת עבור לקוחותיו הפרטיים. יועץ זה, יתאים עבור כל לקוח את החזרי המשכנתא על פי הנתונים של ההכנסות של כל לווה. תמהיל נכון של משכנתא יבוצע רק לאחר שיועץ המשכנתאות יקבל את הנתונים של ההכנסות של לקוחות המעוניינים ליטול משכנתא.

יועצי משכנתאות פרטיים, יעשו ככל שביכולתם בכדי שלקוחות יוכלו לקבל הלוואה ארוכת טווח למשך שנים רבות. על סמך הנתונים הספציפיים של כל לקוח, יועצי המשכנתאות יוכלו להחליט לגבי מסלול ההלוואה אשר יתאים לכל אחד. יועצי משכנתאות, יודעים לענות לכל לקוח על שאלות ואף יסבירו לו את החישוב הנכון והשיקולים שבחרו לתמהיל אשר נראה עבורם האידיאלי ביותר.

לא רק חיסכון בכסף כי אם גם בזמן

יועץ מקצועי למשכנתאות, יגיש בקשה מסודרת לפחות לשני בנקים בכדי שיוכל ליצור תחרות בריאה ולקבל את האישור העקרוני למשכנתא בין 24-48 שעות. במידה ולקוח ניגש בעצמו לבנק למשכנתאות, ללא יועץ משכנתא, הפגישה עם יועץ משכנתאות מטעם הבנק, תידחה בכמה ימים בשל לוח הזמנים הצפוף. החיסכון בזמן, אינו מתבטא רק בקבלת האישור העקרוני עצמו, כי אם בקביעת תוכנית עבודה ולוח זמנים מדויקים. הבנקים למשכנתאות, נותנים פרק זמן של 12 יום להשלים את המטלות , על מנת לקבל את המשכנתא ויש לעמוד בלו"ז זה בכדי לא להפסיד ריביות, היות וכל איחור מצד הלקוח גם אם זה איחור של יום אחד, יגרור הפסדים של אלפי שקלים.