ר

ריהוט משרדי

כאשר מעצבים את המשרד חושבים, בין היתר, על הרהיטים שיש להכניס לתוכו. אחת הסיבות לכך היא בגלל נפחם וגודלם והצורך להתאימם למידות הקיימות בכל חדר. ריהוט משרדי של רהיטי גור כולל: שולחנות, כסאות, ארונות, שידות, דלפקים, כורסאות המתנה ועוד. הוא חייב להיות פרקטי ונוח לשימוש אבל גם נאה ותואם את העיצוב הכללי. יש לו נוכחות והוא, בהחלט, יכול לתרום רבות לאווירה הכללית במשרד. יש רהיטים סטנדארטיים אותם ניתן לרכוש בחנויות ויש אחרים שמוזמנים על פי מידות נדרשות.

ריהוט משרדי בהתאמה אישית

בכל משרד יש חדרים המיועדים לבעלי תפקידים שונים. עבור המנהלים ניתן לבחור ברהיטים יוקרתיים ואיכותיים יותר המבדלים אותם מיתר הפקידות הזוטרה. כאן ניתן לקחת בחשבון רהיטים המיוצרים מעץ מלא, מזכוכית, ממתכת נאה או שילוב של מקצת מהחומרים הללו. ניתן לבחור גם בצבעים שונים המעמיקים את הבידול. כל אלו יעשו את הרושם הדרוש על העובדים, הלקוחות, הספקים ויתר המבקרים. ביחידות משרדים בהם אין חשיבות לכל האלמנטים הללו ניתן לבחור בריהוט אחיד אבל כזה המותאם לצרכיי כל עובד.

פקידה ממוצעת תצטרך שולחן עם מקום לצג מחשב ולניירת רבה. לידה שידה שעליה ניתן להניח מכשיר משולב של מכונת צילום/פקס/מדפסת. מתחת, שידת מגירות על גלגלים לאחסון ניירת וציוד משרדי. הארונות שמותקנים על הקיר יכללו מדפים שחלקם מותאמים למידות קלסרים. הם יכולים להגיע עם ובלי דלתות. במשרדי קבלת קהל יהיה דלפק נאה וסביב כורסאות וכיסאות המתנה. בחדר מנהל יהיה שולחן מותאם לסביבת מחשב, ובמקרים רבים, יהיו צמוד אליו שולחן ישיבות. כל המערך יהיה בצורת האות טי.

במשרדים יש גם פינות קפה, מטבחונים ואפילו חדרי אוכל ומנוחה. כאן יותאמו פרטי ריהוט המתאימים לסביבת אכילה ושתייה. כסאות גבוהים מול דלפקים או אחרים נמוכים סביב שולחנות, ובנוסף, ארונות אחסון למוצרי אוכל ועוד. במשרדים עם חללים גדולים יהיה צורך להתקין מחיצות מודולריות שאף אותן ניתן להזמין אצל משווקים המתמחים בנושא. מומלץ לרכוש ריהוט משרדי מגוון אצל משווקים בעלי מוניטין אשר יש ברשותם מבחר ענק ממנו ניתן לבחור את אלו המתאימים מבחינת טעם, צורך ויכולת כספית.