כוסות יין

חד פעמי לפסח

החגים והקרבה המשפחתית של כל המשפחה המורחבת, גורמים לנו להתארגן כמה שבועות מראש לפני חג הפסח. לעיתים הכלים שנמצאים אצלנו בארונות המטבח, אינם מספיקים לחג, כאשר  אנו מארחים כמות גדולה של אנשים ולכן, הפתרון הוא סט חד פעמי של פסח. ניתן לרכוש כמה סטים, אם כמות האנשים המוזמנים לחג היא גדולה מאוד, כך שאין חשש כי הסטים לא יהיו  תואמים. דבר שני, הכלים לאחר הארוחה לא יישטפו מעצמם וכדאי למנוע מעצמכם טרחה מיותרת, כאשר אתם כבר חשים את העייפות הרבה של החג בדיוק בתום ליל הסדר.

מי שמקפיד מאוד על כשרות, יודע כי חד פעמי לפסח אינו מצריך כשרות, היות וכלים אלה כשרים לחג. אלה הן חלק מהסיבות שמומלץ לרכוש כלים חד פעמיים לחג הפסח, מה שיחסוך לכם בהרבה טרחה, כאב ראש מיותר והשולחן יהיה חגיגי ומיוחד בכלים חד פעמיים בעיצוב יוקרתי.

כלים חג פעמיים לליל הסדר אינם פוגמים בחוויית האירוח

יש כאלה שיש בהם איזו שהיא סטיגמה, כאשר מדברים על חד פעמי לפסח מין אסוציאציה של זול, פשוט וכדומה. היום כלים חד פעמיים לשולחנות של החגים הגדולים של מועדי ישראל, אם ראש השנה ואם פסח, נראים יוקרתיים בהחלט וגורמים לחוויית חג מיוחדת, צבעונית , יוקרתית ומרשימה. כדאי שתסתובבו בחנויות המשווקות כלים חד פעמיים ואתם אפילו תופתעו מהיופי, הצבעים והעיצוב.

גם קערות לסלטים בכל מיני גדלים, שקיות מבד לסכו"ם שתהיינה קשורות בסרט צבעוני, יגרמו לאווירה יוקרתית כמו בבית מלון מפואר או במסעדה יוקרתית. דווקא הפרטים הקטנים הללו, הם אלה אשר יוסיפו לאווירה המיוחדת של ערב חג הפסח.

כלים נאים חד פעמיים לליל הסדר וקצת יצירתיות מצדכם

שני אלה, יגרמו לשולחן החג שלכם להיראות מיליון דולר. יש להיות יצירתיים בנוסף, כגון עריכת ועיצוב השולחן שישאיר את המוזמנים שלכם בליל הסדר פעורי פה. אין צורך להשקיע מאמצים דולים, רק לבחור את הכלים המיוחדים החד פעמיים, להוסיף פמוטים עם נרות, אגרטלים קטנים עם פרחים מפה יפה וחלקה ומי שמעוניין באווירת החג כמו בספרים, יעדיף מפה לבנה חגיגית ואתם מוכנים לליל הסדר.