השכרת יאכטה

השכרת יאכטה

אנשים פרטיים ו/או גופים עסקיים וציבוריים  החוגגים אירועים משמעותיים, מחפשים לוקיישנים מיוחדים לחגיגות. אחד מהם יכול להיות שיט על גבי יאכטה למשך מספר שעות. חוויית השיט יכולה להיות חזקה מאוד ואחת המשאירה את רישומה הרב על האורחים. ניתן לקיים אירוע פרטי דוגמת יום הולדת, מסיבת רווקות, יום נישואין, או סתם שיט רומנטי. לחילופין ניתן לקיים על גבי כלי שיט מפואר ימי גיבוש, אירוע עסקי ועוד. בכל אירוע כזה ניתן לשלב, תוכן, לשאת נאומים, לשחק משחקי חברה ועוד, וכמובן, לאכול.

השכרת יאכטה יכולה להיעשות עם סקיפר וצוות או בלעדיו. במידה והרצון הא להשיט אותה באופן עצמאי אזי יהיה צורך להציג רישיון משיט מתאים בתוקף. באירוע רב משתתפים, תספק החברה גם צוות אנשים שתפקידו יהיה לשרת את החוגגים בעת הארוחות וככל הנדרש. ניתן להזמין נשנושים, ארוחות קלות, או ארוחות מושקעות שהוכנו על ידי שפים. כמובן, שמשקאות חריפים נדרשים ותמיד טוב לשתות כוס יין בעת השקיעה, בשיט לילי אל מול אורות החוף, או סתם כך בשביל הרגע הרומנטי.

ניתן לקיים הפלגות בוקר עם זריחה ולחוש מקרוב את שעות האור הראשונות, ניתן לצאת לקראת שקיעה ולראות את השמש שוקעת באופק וצובעת את השמים בצבעי אדום, צהוב, כתום מהממים. הים הינו אחד המקומות בהם ניתן להתנתק באופן מוחלט מחיי היום יום האינטנסיביים. הוא מספק אתר טבע נהדר, מבט חשוף אל גלים, שחפים ועופות ים, אל נופי חוף מגוונים ועוד. חווית השיט היא מהחזקות ביותר שיש,  ומשום כך, סקיפרים רבים מבקשים להפליג על גבי יאכטה בחברת חבריהם ויקיריהם.

השכרת יאכטה נעשית בתנאים נוחים לכל כיס. יש אפשרות לבחור את זאת המתאימה מבחינת הגודל, הטעם והיכולת הכספית. כל אחת מתוחזקת היטב ומצוידת בכל האביזרים הנחוצים כולל אביזרי בטיחות נדרשים. הסקיפר אשר החברה מספקת הינו בעל ותק וניסיון רב וישיט אותה בנתיב אשר נבחר לכך מראש. ניתן לקבל הסברים לגבי הנוף הנגלה מהחוף ועוד. מומלץ לבחור חברה אשר ברשותה מבחר מגוון של יאכטות אשר מתוכן ניתן לבחור את הנחשקת והמתאימה ביותר.