מנורה

השכרת גנרטורים – למה זה חשוב?

אחד הכלים המשמעותיים ביותר לכל אירוע אשר מתרחש בשטח פתוח, בין אם זה בחוף הים, פארק ציבורי, גינה או כל מקום אחר, הוא גנרטור. זה הכלי בעזרתו אנחנו נוכל להפעיל מוצרי חשמל שונים למשך זמן מסוים, ללא שום בעיה.

כשאנחנו עורכים אירוע במבנה סגור, אנחנו יכולים להשתמש במערכת החשמל שמותקנת במקום ואין לנו שום בעיה. למרות שחשוב להדגיש, במקומות רבים, מקומות אחראיים ורציניים, דואגים לשכור מתקנים כמו גנרטור על מנת שאם חס וחלילה תהיה הפסקת חשמל, קצר או כל דבר אחר, יהיה ניתן להמשיך באירוע ויהיה ניתן להמשיך לעבוד כרגיל בעזרת המתקן.

כשאנחנו עורכים אירוע בשטח פתוח, אז אין לנו ברירה אלא להשתמש בגנרטור, אלא אם אנחנו פשוט לא רוצים להפעיל מוצרי חשמל בכלל. מאחר וסביר להניח שזה לא יהיה המצב, מאחר ואנחנו נדרשים להפעלה של מערכות מוזיקה, תאורה, הגברה, מערכות בישול ואפייה ועוד שורה ארוכה של מערכות אחרות, הרי שאנחנו חייבים להשתמש בגנרטור. צריך לומר עוד, שלא מדובר רק באירועים, כמו מסיבות למשל, אלא גם באירועים אחרים, למשל טיולים, הפעלות ועוד.

כיצד שוכרים גנרטור בצורה נכונה

מן הסתם, אנחנו נבחר באופציה של השכרת גנרטורים ולא באופציה של רכישה, מאחר וזה הרבה יותר זול, ומתוך הנחה שאנחנו לא נצטרך להשתמש בגנרטור יותר מפעם אחת. עם זאת, חשוב שאנחנו נעשה את זה בצורה נכונה וכן בחברה מקצועית שמתמחה בכך ולא בכל חברה שמציעה גנרטורים או מוצרים אחרים לאירועים.

בשביל לעשות את זה בצורה נכונה, אנחנו צריכים לדעת מה החברה מציעה לנו, אילו סוגי גנרטורים, כיצד הם עובדים, במשך כמה זמן אפשר לעבוד איתם, מה המגבלות שלהם, מה המתח שיש בהם ועוד.

חשוב להדגיש כאן עוד נקודה, אנחנו צריכים לבדוק גם את הרזומה והניסיון של החברה, האם מדובר בחברה מוכרת, רצינית, חברה שאפשר לסמוך עליה, על הצוות ועל קטלוג המוצרים שלה. יש לבדוק מה תנאי השכירות ואיזו אחריות החברה מספקת לנו על המוצרים שלה למשך זמן השימוש שלנו.