אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה

רבים מבקשים לקיים אירועים במקומות פתוחים ובין היתר, בפארקים פתוחים, על חוף ים, בחורשות בטבע ועוד. היות וכל אלו נחשבים לציבוריים הרי שיש צורך ליצור מתחם סגור ומוגן מפני פגעי מזג האוויר. אוהלים להשכרה הם אחד האמצעים היעילים לכך בשל היתרונות שהם מספקים. אוהל כזה ניתן להקמה במהירות בכל שטח נבחר. הוא מגן על האורחים מפני קרני השמש, הגשמים, הרוח וכדומה. בימים חמים ניתן למזג אותו באמצעות מערכות מיזוג אוויר המזרימות אוויר צונן לתוכו באמצעות שרוולים. בימים קרים ניתן לחמם אותו בפטריות חימום ובדרכים אחרות.

במידה והוא ממוקם בקרבה למקור חשמל מתאים אז ניתן לחבר אליו תאורה, תנורי חימום, מערכות הגברה ומולטי מדיה ועוד. במידה ואין בקרבת מקום מקור חשמל, ניתן לשכור גנראטור אשר ייצור את זרם החשמל הנחוץ. באוהל מרווח ניתן להכניס כמות גדולה של אנשים. לצידו ניתן למקם נוסף אשר ישמש את בעלי המקצוע המשתתפים במתן שירותי קייטרינג ושירותים אחרים. כך, ניתן להזמין כמות משתנה של חוגגים בהתאם לסוג האירוע ולצורך.

היתרונות באוהלים

בכל אוהל רחב ניתן לקיים שפע של פעילויות. ניתן להתאימו לאירוע עם אוכל, וליצור בו פינות ישיבה אינטימיות להסבה סביב שולחנות סטנדרטיים או נמוכים לשתיית קפה ועוד. ניתן לקיים אירוע חברתי שמופק על ידי בית ספר או קייטנה ולהקים בו פינות שונות לפעילות יצירתית מגוונת. אירועים רבים הינם אירועים משמחים, אבל  מקימים אותו גם בעת ימי אבל, ולרוב,  כאשר אין בבית האבלים די מקום להכיל את מספר האנשים הרב המגיע. הוא יוקם בחצר הבית או מתחת לקומת העמודים.

לכל אחד יש פתחים וחלונות שחלקם שקופים אשר ניתן לסגור אותם. ביום יחדור אור רב ובשעות החשיכה ניתן יהיה להדליק את גופי התאורה אליהם מגיעים באמצעות כבלי חשמל מתאימים. מומלץ לקבל שירות אצל חברות המתמחות באספקת אוהלים להשכרה. ברשותן מבחר גדול ממנו ניתן לבחור. הן מובילות אותם, מרכיבות לקראת האירוע ומפרקות לאחריו. במידה והשירות נדרש במהירות ובדחיפות יובא האוהל במהירות האפשרית על מנת להכינו כיאות. מנהלי החברה ילוו כל לקוח במסירות.